Analýza stavu

Analýza stavu |Návrh řešení |Sanace

Pokud je budova poškozena vnější, nebo vnitřní vlhkostí, je třeba aby rozsah škod byl podrobně prozkoumán inženýrem ISOTECu.

První věc, kterou zjišťujeme je lokalizace zdrojů vlhkosti. Rozpadající se omítka a nepříjemný zápach, všechny tyto problémy včetně skvrn na zdech, plíseň a nepříjemné prostředí v domě, to vše lze připsat jediné příčíně: vlhku.

V takových případech je třeba obrátit se pro radu na odborníky ISOTEC, aby našli zdroje vlhkosti pomocí dlouholetých zkušeností a měřících přístrojů. Naši technici zohlední místní podmínky, mající na vznik poškození zdiva vliv. Mohou jimi být  druh zdiva, klima v místnosti a dosavadní působení spodní vody, stejně jako vlhkostní profil zdi. Souhrn takto sesbíraných informací umožní zjistit, zda je problém způsoben  vzlínající vlhkostí, bočním pronikáním vlhkosti, kondenzací vlhkého vzduchu, hygroskopickou vlhkostí nebo v důsledku přímého poškození vodou.

Po provedení odborné analýzy naším specialistou Vám budeme schopni vypracovat postup odstranění škod. Ten s Vámi poté projednáme. Naši odborníci Vám nabízejí také předběžné konzultace. Stačí kontaktovat naši technickou podporu na stránce Kontakty.

8.jpg

 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím